Napisz site map
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu
- powierz finanse solidnemu partnerowi
Kategorie
Aktualność "Nowa strona Kancelarii"
Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej Kancelarii. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o naszych Klientach, starając się, aby była przyjemna dla oka i jednocześnie prosta w nawigacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy i kontaktu z IG Biurem Podatkowym Iwony Godlewskiej.

Dzięki funkcjonalnym zakładkom mogą Państwo w szybki sposób odnaleźć interesujące Państwa treści. Są tutaj informacje o naszej firmie, jej działalności oraz o naszej atrakcyjnej ofercie usług.

Na stronie znajdują się również dane adresowe, a także formularz kontaktowy, który pozwoli na usprawnienie komunikacji z naszym Biurem.

Zachęcamy do przeglądania nowości w naszej ofercie oraz aktualności, które przygotowuje zespół naszych ekspertów. Znajdą tam Państwo wiele ciekawych informacji z dziedziny rachunkowości, księgowości i podatków. Mamy nadzieję, że odpowiedzą one na wiele Państwa pytań i rozwieją istniejące wątpliwości.

Nowa strona internetowa IG Biura Podatkowego Iwony Godlewskiej jest naszą wizytówką, świadczącą o profesjonalizmie oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

DATA PUBLIKACJI: 2013-11-28 » Pozostałe aktualności
Kontakt
IG Biuro Podatkowe Iwona Godlewska
ul. Puławska 30/39
02-512 Warszawa
tel. 605 405 639
fax. 22 1210770
Certyfikat Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia