Napisz site map
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu
- powierz finanse solidnemu partnerowi
Dodatkowe informacje
O nas
Moje Ulubione Biuro tak mówią o nas klienci z którymi współpracuje od ponad 20 lat.

IG Biuro Podatkowe to wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i jakość wykonywanych usług. Właścicielka Biura na rynku usług finansowo-księgowych działa od kwietnia 1992 roku. Na listę Doradców podatkowych została wpisana w roku 1997 pod numerem 02717.

Zawód Doradcy podatkowego jest zawodem zaufania publicznego. Obowiązuje nas tajemnica zawodowa, obligatoryjne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestniczenie w seminariach i szkoleniach. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają na szybkie działanie i podejmowanie najbardziej skutecznych decyzji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cenimy sobie zarówno tradycyjne formy współpracy, opierające się na bezpośrednim kontakcie, jak również na kontakcie pośrednim, polegającym na dostarczaniu zeskanowanych dokumentów na naszą pocztę elektroniczną. Dzięki temu możliwa jest współpraca z klientami z całej Polski

Nasi Klienci to przedstawiciele różnorodnych branż: wolnych zawodów, lekarzy, firm zajmujących się usługami marketingowymi, informatycznymi oraz nowymi technologiami. To również przedsiębiorstwa, świadczące usługi finansowe i zarządzania, usługi budowlane, porządkowe, medyczne, szkoleniowe, a także firmy handlowe, cateringowe, bary szybkiej obsługi, przedsiębiorstwa produkcyjne.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która ułatwi Państwu podjęcie decyzji o nawiązaniu z nami współpracy.
Kontakt
IG Biuro Podatkowe Iwona Godlewska
ul. Puławska 30/39
02-512 Warszawa
tel. 605 405 639
fax. 22 1210770
Certyfikat Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia