Napisz site map
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu
- powierz finanse solidnemu partnerowi
Kategorie
Aktualność "Wolters Kluwer zaprasza na VI Edycję cyklu seminariów"
„Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy”

Już szósty rąk z rzędu Wolters Kluwer przygotowuje się do organizacji cyklu seminariów dla doradców podatkowych pt. Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy. W tym roku za temat wszystkich spotkań seminaryjnych przyjęto zagadnienia związane z prewspółczynnikiem jako nową instytucją w VAT.

Prelegentem będzie Joanna Pęczek-Czerwińska – doradca podatkowy w MDDP, praktyk ze specjalizacją w zakresie podatków pośrednich, doświadczony wykładowca, który prowadził liczne szkolenia w zakresie podatku od towarów i usług oraz prelegent w konferencjach podatkowych z tego obszaru, w tym dla doradców podatkowych.
    

Podstawowe informacje organizacyjne:

Miasta: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław.
 

Terminy: 17 listopada – 4 grudnia br.

Liczba osób na każdym spotkaniu: ok. 70-80 – doradcy podatkowi.

Wszystkie szczegóły organizacyjne oraz formularz zapisów są dostępne na stronie www

http://konferencja.abc.com.pl/konferencjadp/

Organizatorzy mają nadzieję, że w obliczu zmian prawnych w obszarze zasad wykonywania zawodów podatkowych i księgowych, wiedza, profesjonalizm i poziom merytoryczny świadczonych usług  będzie czynnikiem wyróżniającym dany podmiot na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Podkreślają, że wierzą, iż nikt lepiej jak doradcy podatkowi nie będzie w stanie sprostać takim wyzwaniom, a udział wydawcy profesjonalnych źródeł informacji prawnej, przyczyni się do budowania właśnie takiej, konkurencyjnej pozycji doradców podatkowych na rynku. 

WoltersKluwer zaprasza do aktywnego udziału w organizacji konferencji wzorem lat ubiegłych.

Udział regionalnych oddziałów KIDP w organizacji konferencji nie wiąże się z żadnymi nakładami finansowymi, natomiast koszt uczestnictwa doradcy podatkowego w spotkaniu wynosi 99 zł.

Oprac. Wiesława Moczydłowska, Rzecznik Prasowy Krajowej Rady Doradców PodatkowychDATA PUBLIKACJI: 2015-10-28 » Pozostałe aktualności
Kontakt
IG Biuro Podatkowe Iwona Godlewska
ul. Puławska 30/39
02-512 Warszawa
tel. 605 405 639
fax. 22 1210770
Certyfikat Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia